MŮŽETE SI VYPŮJČIT

Půjčování e-knih v knihovnách

A DALŠÍ TISÍCE E-KNIH VE SVÉ KNIHOVNĚ.

JAK NA TO?

 

 

 
 
 
 | Hlavní stránka | Ankety | Registrace | Reagovat | Hledat | Statistika |
Soutěž o ceny forum.elektronicke-knihy.info / Soutěž o ceny /

Spolupráce s e-shopem eBook-ctecky.cz

Autor Angrandir
Administrátor
#1 | Zasláno: 20 Úno 2013 08:35 | Změnil(a): Angrandir
eBook-ctecky.czDohodl jsem se na spolupráci s e-shopem eBook-ctecky.cz na zapojení do jejich affiliate programu. Celý výtěžek akce bude věnován na „dobročinné účely“ :), konkrétně podporu místní soutěže:

Pokud uvedený e-shop navštívíte z odkazu umístěného kdekoli na těchto stránkách (elektronicke-knihy.info, forum.elektronicke-knihy.info, facebook.com/elektronicke.knihy) a do 14 dní si v e-shopu něco objednáte (a následně obdržíte, zaplatíte a v zákonné lhůtě nevrátíte), malá část hodnoty vašeho nákupu bude připsána na účet, ze kterého se čas od času zafinancuje drobná hardwarová výhra v místní soutěži (z aktuální nabídky eBook-ctecky.cz).

V této souvislosti se na webu v dohledné době patrně objeví nějaké reklamy, které budou fungovat stejným způsobem (místo stávajících reklam na Amazon).

Pokud tedy v současné době uvažujete o nákupu nové čtečky nebo příslušenství, můžete při výběru dodavatele zvážit i tuto nepodstatnou okolnost :).

Potenciální konkurenční výhodou uvedeného e-shopu je skutečnost, že se provozovatel o problematiku elektronického čtení aktivně zajímá (viz jejich fórum/poradna a blog), na rozdíl od internetových supermarketů a některých „počítačových“ obchodů, takže se dá očekávat kvalifikovanější podpora. Úzká specializace je současně i potenciální nevýhodou – pokud bude výhledově drtivá většina populace „číst“ jenom facebook na tabletech, budou se muset zavčasu přeorientovat na jiný sortiment.

Zkušenosti zákazníků:

Autor David Novák
Návštěvník
#2 | Zasláno: 27 Dub 2020 11:25
Dobrý den, mám taky menší eshop, a chtěl bych taky udělat nějakou soutěž o menší ceny třeba nějaké ty poukazy na nákup na eshopu. Nevíte jak takovou soutěž prezentovat na daném eshopu. O eshop a weby se mi stará tahle firma, tak jestli bych to měl probrat s nimy. Budu rád za každé nápady a rady diky.
Soutěž o ceny forum.elektronicke-knihy.info / Soutěž o ceny / Spolupráce s e-shopem eBook-ctecky.cz Nahoru
Vaše reakce Klikněte na tuto ikonu, pokud se chcete přesunout na citovanou zprávu
  

» Uživatelské jméno  » Heslo 
Můžete použít jen přezdívku bez hesla, pokud neexistuje registrovaný člen s uvedeným jménem. Případně můžete nechat obě pole prázdná. Pokud jste registrovaný uživatel diskusního fóra, můžete se z této stránky pouze přihlásit bez zaslání příspěvku, nebo se přihlásit a současně zaslat příspěvek.